Hafizi del kundër Rejës: Problemet i kemi në sulm

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare, Astrit Hafizi, ka kritikuar repartin e sulmit për paraqitjen e bërë sot…

Hafizi: Panuçi nuk ka qenë i drejtë në përzgjedhje, fati i “Euro 2016” s’na vjen sërish

Ish-trajneri i përfaqësueses shqiptare Astrit Hafizi ka qenë i ftuar në emisionin “Top Talk” në “Top…

Hafizi: Kukësi skuadër më e kompletuar se Partizani, po bëjnë hapa galopantë

Ish-trajneri i kombëtares shqiptare Astrit Hafizi, është shprehur se Kukësi ka një skuadër më të kompletuar…

Mema-Hafizi-Dede, skaner Tiranës: “Partizani shumë më lart, duhen burra në ekip”

Tirana u mposht nga Laçi dy ditë më parë, ndërkohë që nuk duhet mohuar se bardheblutë…

Hafizi: Jo më lojtarë nga Kosova, u zënë vendin lojtarëve nga Shqipëria

Grumbullimi i Kastriot Dermakut nga Kristian Panuçi për ndeshjet ndaj Jordanisë dhe Izraelit solli një debat…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online