Browsing Tag

Artur

Kalimi te Reali, Artur dhe Rabiot: flet “finoku” Nejmar

Nejmar është lojtari për të cilin është paguar më së shumti për transferimin e tij dhe atë rekord braziliani mund të përmirësojë ende, pasi është thënë se Reali i Madridit është gati që të paguajë për të rreth 300 milionë euro. Në të…