Shkumbini në ajër, Bano: Nuk kam asnjë kontakt me drejtuesit

Pushime verore të zgjatura po kalon Shkumbini, që këtë sezon u ngjit në Kategorinë e Parë.…

Artan Bano i qartë: Zgjedhjet e futën në ngërç futbollin, do ketë krizë!

Klubet e Kategorisë së Parë, por edhe të së Dytës, në shumicë menaxhohen nga bashkitë. Edhe…

Bano nuk e diskuton Veleçikun: Tifozë ejani, në fund do festojmë!

Shkumbini-Veleçiku rikthehet të luhet sërish dhe peqinasit këtë herë tentojnë rikthimin në Kategorinë e Parë. Trajneri…

Bano: Pazare e kompromise, më shumë luhet jashtë fushe

Shkumbini e ka liruar vendin e parë javën e shkuar, pasi u ndal në barazim me…

Bano: Asgjë nuk ka mbaruar, por mbetemi të parët

Shkumbini kryesues ndiqet nga Devolli me vetëm me 1 pikë diferencë. Peqinasit nuk ndjehen të qetë…

Artan Bano: Nuk presim dhurata, terrenet “rivali” ynë

Nesër Kategoria e Dytë do të nisë me ndeshjet e javës së 16-të, ku në të…

Shkumbini me marsh kryesuesi, Bano i fokusuar në merkato

Edhe pse për skuadrat e Kategorisë së Dytë ka më shumë kohë përgatitjeje në periudhën dimërore,…

Bano sfidon Demirajn: Largohem nëse kam goditur futbollistë të Albpetrolit

Në javën e 12-të Shkumbini barazoi 0-0 në fushën e tij me Albpetrolin e Patosit, por…

Shkumbini i ri nis nga Bano, ja plani

Pas rënies në Kategorinë e Dytë, peqinasit po mendojnë për ringritjen e ekipit dhe kthimin në…

Lushnja në “udhëkryq”, fati i Banos nuk dihet

Zëra pro dhe kundër largimit të ish-trajnerit, por ende nuk ka një vendim zyrtar. Kryebashkiaku Tushe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online