Browsing Tag

Aron Ramsei

Gati parakontrata me Ramsein, ka një favorit

Aron Ramsei është një nga emrat më të kërkuar në merkato. Mesfushorit 28-vjeçar i skadon kontrata me Arsenalin në verën e ardhshme dhe ai nuk ka dëshirë të rinovojë me ekipin. Uellsiani dëshiron të ndërrojë ambient dhe të kalojë te një…