Browsing Tag

Armë

Armë dhe gjak në jaht, vëllai i Mesit përfundon në burg?

Matias Mesi, vëllai i kapitenit të Barcelonës po kalon disa telashe me drejtësinë e shtetit argjentinas. Gjithçka nisi pasi 35-vjeçari pësoi një aksident nën drejtimin e një barke, pas mbikëqyrjes së barkës, hetuesit gjetën një pistoletë të…