Browsing Tag

Arlind Kalaja

Ikën pa i mbaruar huazimi, Kastrioti humb një titullar

Kastrioti në janar bëri disa përforcime dhe një prej lojtarëve të marrë në momentet e fundit ishte shkodrani Arlind Kalaja. Mesfushori me tipare ofensive u mor nga Kukësi në formë huazimi dhe sezonin e ardhshëm mbetet për t’u parë se ku do…

Kalaja sinjale pozitive, një mungesë e sigurt për Cungun

Kukësi po përgatitet për ndeshjen e parë me Karabakun dhe për trajnerin Armando Cungu grupi është thuajse i plotë. I vetmi lojtar me probleme është mesfushori i avancuar Arlind Kalaja. Shkodrani ka nisur sot përgatitjet, por nuk ia ka dalë…