Takaj e mbyll te Skënderbeu, por ka një premtim për Korçën

Vendimi i CAS mbi pezullimin me 10 vite të Skënderbeut  nga kompeticionet europiane dhe gjoba e…

Vata sulmon sërish Takajn: Tregon përralla, UEFA i ka bërë nder futbollit shqiptar

Ish-futbollisti i Vllaznisë dhe kombëtares shqiptare, Rudi Vata, ka qenë i ftuar në një lidhje direkte…

Takaj: Kërcënimi i orkestruar na dëmtoi, emaili u dërgua nga një zyrë në Tiranë

Presidenti i Skënderbeut, Ardian Takaj, doli përpara mediave, ku foli për pezullimin 10-vjeçar që i është…

Takaj nis të veprojë, blindon portën me portierin e njohur

E ardhmja e Skënderbeut është në dorë të vendimit të “CAS”. Të gjithë në Korçë po…

Gjici: Nuk jam si Takaj që dorëzohet kollaj, në Kukës do luajë kombëtarja

Presidenti i Kukësit, Safet Gjici, ka qenë i ftuar në emisionin “Zona Gol”, ku ka folur…

E BUJSHME | Shehi merr vendimin e papritur, Takaj mban në ajër korçarët

Pas tre humbjesh radhazi dhe katër ndeshjesh pa fitore duket se trajneri Orges Shehi e ka…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online