Browsing Tag

Ardian Cuculi

Cuculi: Asani e vodhi penalltinë! U ndjeva i gozhduar

Ardian Cuculi nuk i ka përjetuar aspak mirë kritikat në drejtim të tij pas penalltisë, që mbrojtësi i Kukësit shkaktoi në sfidën ndaj Partizanit. Në intervistën në emisionin "Gol pas Goli" në "Supersport", 31-vjeçari foli mbi…

Cungu me “dhimbje koke”, Kukësi pa mbrojtje

Kukësi do të duhet të bëjë sërish ndryshime në mbrojtje, pasi janë dy mungesat e sigurta për sfidën e së premtes me Skënderbeun. Simo Rrumbullaku, sikurse kemi raportuar më parë, do të mungojë për dy javë. Mësohet se edhe Ardian Cuculi,…

Tre të pezulluar, Cungu e Shkëmbi bëjnë llogaritë që sot

Teuta-Kukësi sjell pasoja për të dyja ekipet në sfidat e javës së ardhshme. Kartonët penalizojnë trajnerët Armando Cungu dhe Bledi Shkëmbi. Shkodrani do të ketë më shumë mungesa në skuadër dhe të dy në qendër të prapavijës. Kapiteni Ylli…

Cuculi: Unë më i miri? Po të shënonte Rexhinaldo…

Ardian Cuculi i është gëzuar pikës së marrë me Tiranën. Në emisionin “Gol pas Goli” në Superport, qendërmbrojtësi shprehet se iu gëzua pikës së marrë. “Fillimi ishte i vështirë, vinim nga një ndeshje e luajtur mirë por që e humbëm ndaj…