Surpriza e Barcelonës, Grizman vlen më shumë se Leo Mesi!

Antuan Grizman është gati të nisë një etapë të re në karrierën e tij. Sulmuesi francez…

Nxiton Barcelona, gati dhurata për Mesin dhe Suarez

Barcelona synon të mbyllë akordin me sulmuesin e njohur

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online