Browsing Tag

angel korrea

Korrea te Milani? Veprimi i agjentit tregon shumë

Milani është i vendosur për të nënshkruar me Anhel Korrean. Argjentinasi është objektivi më i madh i Maldinit dhe Boban. Pas ardhjes së Leao dhe Duarte, radha është të përqëndrohen të gjitha forcat në blerjen e yllit argjentinas. Mediet…