Browsing Tag

Andrea Agostineli

Agostineli ndërron kontinent, firmos në Kongo

Andrea Agostineli është rikthyer të trajnojë dhe ka gjetur ekipin e ri për të vazhduar karrierën. Ish-trajneri i Partizanit dhe Skënderbeut ka ndërruar kontinent duke firmosur për klubin e DCMP Imana të Kongos. 61-vjeçari është zyrtarizuar…