Kapllanaj ndërton Bylisin e të ardhmes, firmos talenti i radhës

Bylisi kërkon rikthimin në Superiore dhe kur janë luajtur 14 ndeshje kryeson grupin B të Kategorisë…

Ka një histori dashurie: Laçi, Shkëndija dhe shansi i parë në Europa Ligë

Pashk Laska në fund të sezonit 2004-2005 mori përsipër të drejtonte Laçin, fillimisht si shef klubi.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online