Browsing Tag

Amsterdam

Ndeshja e shekullit, në Amsterdam nuk ka më fanella!

Ajaksi do të përballet me Totenhemin sot në mbrëmje, në ndeshjen që do të përcaktojë rivalin e Liverpulit në finalen e Champions League. Është ndeshja e shekullit për të dyja ekipet dhe Amsterdami është zbukuruar për ditën e madhe.…