Browsing Tag

Alianz Arena

Risia e Bajernit, teste anti-bombë në “Alianz Arena”

Alianz Arena është një nga stadiumet më të sigurt dhe më modernë në botë. Megjithatë, kjo nuk mjafton për Bajernin e Mynihut që do të rrisë sigurinë dhe efikasitetin e impiantit sportiv. Sipas raportimeve të Bild, klubi bavarez do të…