Browsing Tag

Alesio Hyseni

Mbeten jashtë liste, misteret e Partizanit të Olsi Ramës

UEFA ka publikuar listën e lojtarëve të Partizanit, që mund të luajnë në Champions League. Në të bien në sy disa lojtarë që mungojnë dhe njëri prej tyre është mesfushori Tijan Jaiteh. 30-vjeçari nga Gambia u afrua me bujë në janar, por në…

Gega kërkoi mesfushor, Partizani ia gjen në Vlorë

Partizani ka në fokus të rinjtë dhe një tjetër është gati të nënshkruajë. Marrëveshja është arritur dhe lojtarin po e presin në zyrat e klubit të kuq për të nënshkruar. Alesio Hyseni, pas largimit nga Flamurtari, për ditëlindje do të…

Urim për ditëlindje dhe largim, çudit Flamurtari!

Largimi parë zyrtar nga Flamurtari, madje disi i çuditshëm. Një mesfushor e mbyll me vlonjatët dhe ai është i riu Alesio Hyseni. këtë sezone e nisi titullar, ndërsa më pas hapësirat për të munguan. Klubi i Flamurtarit ka dalë edhe me…