Browsing Tag

Alban Sulejmani

Partizani do ta sistemojë, ka një pistë për mesfushorin

Partizani afroi verën e shkuar shumë lojtarë dhe një pjesë e mirë e tyre u larguan. Edhe në janar pati disa "divorce" dhe mes atyre që ikën ishte edhe Realdo Fili, i cili kaloi te Kamza. Të kuqtë e lanë të ikte me parametra zero, teksa…