Browsing Tag

akuza

Akuzat ndaj Ronaldos për përdhunim, të reja nga USA

Kristiano Ronaldo, nën hetim. Pas probleme në Spanjë për evazion fiskal, tanimë për portugezin ka një akuzë për përdhunim dhe është një çështje që po rihapet. E gjithë ngjarja pretendohet të ketë ndodhur ne vitin 2009 në Las Vegas. Është…

“PSG-ja dhe Siti po e shkatërrojnë futbollin”

Në La Liga nuk do ta harrojnë kurrë largimin e Nejmarit nga Barcelona. Sulmuesi verën e shkuar u shit për shifrën rekord 222 milionë euro te PSG-ja në kampionatin francez dhe kjo padiskutim që i ka prishur shumë punë La Ligës dhe këtu bëhet…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online