Historia e çuditshme e yllit të Frankfurtit: Kam alergji barin!

Alergjitë ndaj materialeve të ndryshme natyrorë ose jo në ditët e sotme dhe jo vetëm janë…

Shiti dy lojtarë për 110 mln euro, njihuni me “trurin” e Frankfurtit?

Lojtarët e një klubi mund të jenë talente të mëdhenj, por nëse nuk kanë dikë që…

Konte do yllin kroat, Inter nis ofertën zyrtare

Me ardhjen e tij te Inter, Antonio Konte ka vendosur kushtin e të bërit një merkato…

Blenë biletat e finales para kohe, gjesti i madh i tifozëve të Ajntraht

Ndodh që besimi tek skuadra jote është aq i madh, sa ti të marrësh biletat para…

Joviç-Real, drejtori i Ajntrahtit zbulon negociatat!

Reali i Madridit ka disa kohë në ndjekje të Luka Joviç. Los Blancos dëshirojnë të bëjnë…

Drejtuesit ushtrojnë të drejtën e blerjes, Joviç zyrtarisht i Ajntrahtit

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Ajntrahti i Frankfurtit ka ushtruar të drejtën e blerjes së…

Reali zgjedh sulmuesin e ardhshëm, befason Barcelonën me 70 milionë euro

Reali i Madridit ka nisur të mendojë prej kohësh për sezonin e ri dhe merkatoja e…

VIDEO | Interi tregohet zemërgjerë, 15000 gjermanë “pushtojnë” Milanon

Interi pret këtë mbrëmje Ajntrahtin e Frankurtit në “San Siro”, në një ndeshje që do të…

Dueli italo-gjerman, nisin përplasjet mes tifozërive

Lacio-Ajntraht Frankfurt është një ndeshje pa rëndësi në fushën e blertë, por ndryshon puna në shkallët…

Presidenti i Ajntrahtit: Tifozë, mos udhëtoni në Romë! Lacialët janë mizorë!

Me datë 13 dhjetor, Lacio pret Ajntrahtin e Frankfurtit në ndeshjen e fundit të fazës së…

VIDEO | Fitore “sllave” për Ajntrahtin, ndalet Leverkuzen

Ajntrahti i Frankfurtit nuk ndalet dhe, pasi “shkatërroi” Lacion në Europa League, ka fituar në transfertë…

I vdes i vëllai, dhimbjen kërkon ta largojë me futboll

Ndodh që sapo ke pësuar një fatkeqësi të madhe, por t’i nuk dëshiron të dorëzohesh dhe…

VIDEO | Ajntrahti shkatërron Hanoverin, Florent Muslija shënon në debutim

Ajntrahti i Frankfurtit ka fituar përballë Hanoverit me rezultatin e thellë 4-1. Ndika dhe kroati Rebiç…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online