Browsing Tag

ajehandro gomez

Përjetë bergamask, Atalanta nderon kapitenin

Pushimet janë drejt përfundimit dhe Atalanta do të rikthehet në fushat e blerta. Ekipi bergamask do të nisë përgatitjet për sezonin e ri dhe sidomos për Champions Ligën. Alehandro Gomez lufton për ngjyrat dhe simbolet e Atalantës prej…