Browsing Tag

Agnelli

E zbulojnë në Angli, Anjeli kontakton trajnerin e njohur

Eliminimi nga Ajaksi në çerekfinalet e Champions League mund të shkaktojë një reaksion zinxhir te Juventusi. Sipas medies angleze “Sky Sports”, gjatë orëve të fundit drejtuesit e klubit torinez kanë filluar kontaktet e parë me Antonio…

Anjeli: Ajaksi e meritoi, Alegri nuk ka faj

Juventusi bëri sforcime kolosale në merkato për këtë sezon, afroi edhe armën vdekjeprurëse Ronaldo, por sërish dështim, këtë radhë edhe me i rëndë, pa kapur as gjysmëfinalet. Gjithsesi, presidenti Andrea Anjeli ka lavdëruar Ajaksi dhe ka…

Çështja Ikardi, presidenti i Juventusit takohet me Zanetin

Në Itali janë të bindur: Ikardi do të jetë lojtar i Juventusit në verë. Sipas asaj që raporton “CalcioMercato”, presidenti i Juventusit, Andrea Anjeli i ka kërkuar takim zv. presidentit të Interit, Havier Zaneti, për të nisur negociatat për…