Browsing Tag

Adrien Rabio

PSG nuk i harron dy gabimet, merret vendimi për Rabio

Humbja e PSG përballë Mançester Junajtid me rezultatin 3-1 në “Parc des Princes” i dhuroi ekipit anglez një kualifikim të jashtëzakonshëm. Zemërim dhe trishtim i madh në kampin francez, me ekipin e Tuhel që nuk shfrytëzoi avantazhin 2-0 të…

Fiksimi i Juventusit, Paratiçi me mision në Francë

Adrien Rabio është nga më të kërkuarit në merkato. mesfushori francez i PSG-së del lojtar i lirë verën e ardhshme dhe janë disa klubet që janë hedhur në sulm për të siguruar shërbimet e tij. Kryeqytetasit francezë janë munduar shumë që t’ia…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online