Adorjan, nga dështimi te Partizani te golat që eliminojnë Xhenoan e Piatek

Një ndeshje e çmendur është luajtur sot në 1/16 e Kupës së Italisë. Entela e Seria…

Kasano i rikthehet futbollit, tashmë koleg me ish-lojtarin e Partizanit

Antonio Kasano  kishte muaj që e paralajmëronte një rikthim në futboll. 36-vjeçari kishte humbur tetë kile…

Shpëton Partizani, Adorjan zyrtarizohet në Irlandë

Më në fund, një lajm i mirë për Partizanin, sepse i tillë mund të quhet edhe…

Barrë te Partizani, Adorjan drejt Irlandës

Mesfushori Kristian Adorjan erdhi me bujë verën e shkuar te Partizani, që e mori në huazim…

Dyshimi, Adorjan me probleme fizike?

Mesfushori hungarez nuk e merr të plotë ngarkesën fizike. 24-vjeçari në ushtrime me ritëm nxirret të…

“Bomba” e Partizanit, merr mesfushorin e kombëtares hungareze nga Novara

Pak nga pak, Partizani i ri po merr formë dhe po kompletohet me emra mjaft interesantë.…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online