Browsing Tag

Adem Ljajiç

Muriel nuk vjen, katër emra për sulmin e Milanit

Milan vazhdon të kërkojë një lojtar për repartin ofensiv. Luis Muriel nuk u arrit dot, pasi kolumbiani është pranë kalimit te Fiorentina. Megjithatë, kuqezinjtë vazhdojnë punën dhe katër janë alternativat për repartin ofensiv. Siç citon…

Ljajiç drejt largimit, oferta nga Turqia dhe Bundesliga

Adem Ljajiç është pranë largimit nga Torino. Ai është takuar me menaxherin Fadil Ramadani dhe kanë diskutuar mbi ofertat e mbërritura në drejtim të tij. Shanset për t’u larguar janë rritur ndjeshëm në ditët e fundit dhe serbi preferohet në…