Drejtuesit e Barcelonës në “San Siro”, vëzhgohet pasuesi i Suarez

Përballja midis Interit dhe Ajntrahtit të Frankfurtit ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve elitare, ndër to…

 Abidal “hedh sytë” nga Lioni, kërkohet mesfushori francez

Prej disa muajsh Erik Abidal ka marrë në kontroll “frerët” e merkatos së Barcelonës. Ish-mbrojtësi i…

Bleu organe në treg të zi, Abidal drejt prangave

Erik Abidal po kalonte muajt më të mirë të jetës së tij. Francezi sapo ishte emëruar…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online