Browsing Tag

5v5

VIDEO | Gol i çmendur, klasi nuk njeh moshë për Zidan!

Legjenda franceze, Zinedin Zidan, është nga njerëzit e paktë që ka qenë i suksesshëm si lojtar, por dhe si trajner. Tekniku aktual i Real Madridit ka fituar gjithçka në karrierën e tij dhe konsiderohet si një prej lojtarëve më të mëdhenj të…