Super lajm për bardheblutë, Gentian Muça del në stërvitje

0

Gentian Muça është rikthyer ditën e sotme në stërvitje me ekipin  e Tiranës. Qendërmbrojtësi është bashkuar me skuadrën pas një kohe relativisht të gjatë.

Muça ka pasur një problem të rëndë shëndetësor që e ka mbajtur larg fushave për më shumë se 1 vit, teksa për të fundit herë me skuadrën e tij ka qenë në muajin qershor të vitit të kaluar, gjatë përgatitjeve para ndesjes së Europa Leagues mes kryeqytetasve dhe Makabit Tel Aviv .

31-vjeçari ka mbajtur shiritin e kapiteni tek bardheblutë. Për të fundit herë Muça ka qenë në fushë ndaj Korabit në 4 mars të viti 2017-të. Lajm i mirë për vetë mbrojtësin, por dhe skuadrën e Tiranës që sheh ti rikthehet kapiteni i skuadrës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.