Starova analizon situatën e kreut: Ja pse Kukësi është pas Skënderbeut dhe Partizanit

 

Sulejman Starova ka komentuar nga studio e “Rubrikës Sportive” në RTSH situatën e skuadrave të kreut. Ish-trajneri i Partizanit ka treguar se pse Kukësi nuk ndodhet aty ku të gjithë e kishin pritur.

“Kukësi bëri shumë ndryshime dhe normalisht duhet shumë kohë për t’u përshtatur.  Këtë edicion ka pësuar dhe shumë gola deri tani 6. Edhe dëmtimi i Musollit iu ka prishur punë. Nuk është diferencë dhe e madhe me kreun, pasi janë edhe 3 pikë dhe diferenca është vetëm 6 pikë.

“Partizani ka bërë më pak ndryshime, pasi ka ndërhyrë pak në merkato këtu është dallimi. Skënderbeu e ruajti boshtin, pasi po aktivizon lojtarë që i ka pasur aty apo i ka pasur të huazuar. Ka marr Bregun, po ashtu dhe Gripshi. Po bën mirë deri tani”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online