Skënderbeu me “përforcime” në Durrës, vjen njoftimi

Skënderbeu luan nesër kundër Teutës në Durrës dhe do të jetë një ndeshje mjaft e fortë. Korçarët duan tre pikët për të ruajtur kreun e renditjes edhe pas kësaj jave.

Presidenti Ardjan Takaj ka menduar t’i jetë pranë ekipit në një mënyrë tjetër, teksa ka vendosur që të mundësojë transportin falas për tifozët bardhekuq.

Më anë të një njoftimi në faqen zyrtare në “Facebook” bëhet me dije diçka e tillë dhe kërkohet mbështetja e tifozëve në këtë transfertë të vështirë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online