Situata e James Rodriguez, detajet e reja mbi nënshkrimin te Milani

Dy javë më parë mediat italiane folën për një transferim të James Rodriguez tek Milani. Pas një aventure jo të mirë tek Evertoni, kolumbiani u rikthye në Madrid, por nuk bën pjesë në planet e klubit legjendar. Agjenti i tij Jorge Mendes është duke bërë maksimumin që lojtari të luajë me Milanin , por drejtuesit kuqezinj duket se kanë hequr dorë nga ky operacion.

Sipas gazetës italiane “Tuttosport”, paga 7 milionë euro që përfiton lojtari cilësohet mjaft e lartë për buxhetin e Elliot. Gjithashtu forma jo e mirë fizike e Rodriguez dhe dëmtimet e shumta kanë bërë që Maldini dhe Gazidis të këkojnë një zëvendësues tjetër për Çalhanoglu, i cili kaloi në fillim të merkatos verore tek Interi. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online