Shuhen të gjitha dyshimet për një largim të mundshëm, Liridon Latifi i bashkohet Vllaznisë në Austri

0

Shumë zhurmë për asgjë! Liridon Latifi u përfol se po largohej nga Vllaznia pasi nuk po bashkohej me shkodranët në stërvitje. Presidenti i klubit, Alban Xhaferi, do të sqaronte rastin në fjalë duke treguar se sulmuesi kishte kaluar COVID.

Ndërkohë Latifi i është bashkuar grupit të lojtarëve që drejtohen nga Mirel Josa në Austri. Tashmë pritet që të zhvillojë seancën e parë dhe të arrijë formën e tij maksimale para ndeshjes që do të zhvillohet në Conference League ndaj Craiovas. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.