Mesi apo Ronaldo, kush është më i mirë? Ylli i Liverpool nuk e mendon dy herë zgjedhjen

0

Ronaldo dhe Messi janë padyshim lojtarët më të mirë në planet. Në 15 vitet e fundit, portugezi dhe argjentinasi nuk kanë patur kundërshtarë në majën e futbollit. Megjithatë, për vite me radhë ka patur diskutime se kush është më i mirë mes të dyve.

Ylli i Liverpool, Andry Robertson i është përgjigjur kësaj pyetje pa hezitim të bërë nga gazetarët e ESPN, duke zgjedhur 7 herë fituesin e topit të artë. “Messi apo Ronaldo? Messi, nuk ka asnjë dyshim për këtë.” /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.