Shtohet familja e Kristiano Ronaldos, bëhet edhe babai i dy binjakëve me Xhorxhina Rodrigez

0

Familja e Kristiano Ronaldos do të shtohet pasi portugezi ka mësuar lajmin e mirë. Ylli portugez ka shpërndarë në rrjetet sociale fotografinë me ekon e Xhorxhina Rodriguez duke treguar se do të jetë babai i dy binjakëve.

“Jam shumë i lumtur që t’ju njoftoj se po presim binjakë. Zemrat tona janë plot dashuri dhe mezi po ju presim t’ju takojmë”, shkruan Kristiano Ronaldo në rrjetet sociale. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.