Shqiptaria bashkohet për të ndalur Milanin

0

Afron Milan-Shkëndija, emocionet janë të mëdha për gjithë shqiptarët, pasi kuqezinjtë nga Tetova zbresin në “San Siro” për turin play-off në Europa League dhe është një arritje e madhe për klubin kuqezi dhe gjithë shqiptarët.

Fitojnë apo humbin, tashmë kjo është në dorë të lojtarëve, që fundja e kanë bërë më së miri detyrën deri këtu dhe nuk u kërkon kush kualifikim ndaj Milanit legjendar.

Ndërkohë, klubi tetovar dje postoi një video fantastike duke krahasuar me humor Milanin me Shkëndijën, ndërsa sot është publikuar një video tjetër e bukur.

Tre aktorë: Vedat Bajrami, Ermal Mamaqi e Xhevdet Jashari, kanë bashkuar shqiptarët e Shqipërisë, Kosovës e Maqedonisë, për të gjetur një strategji për të mundur Milanin.

Strategji nuk gjetën, por videoja është mjaft e këndshme dhe shton entuziazmin para Milanit.

Misioni i Shkëndijës për të ngjallur interesim të jashtëzakonshëm dhe për ta bërë klubin kuqezi mjaft popullor është realizuar me sukses të plotë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online