Shqipëria U19 grumbullohet në Shkodër, Dede publikon listën

0

Shqipëria U19 grumbullohet që ditën e nesërme për ndeshjet parakualifikuese të Europianit për 19-vjeçare. Trajneri Nevil Dede ndërkohë ka shpallur edhe listën e vajzave që do të mbrojnë ngjyrat kuqezi në këto takime.

Ndeshjet luhen nga data 3 tetor deri më 9 tetor, teksa Shqipëria U19 do të përballet me skuadra si Holanda, Polonia dhe Bjellorusisë. Ndeshjet do të zhvillohen në Holandë, ndërkohë që grumbullimi do të bëhet në Shkodër.

PROGRAMI I NDESHJEVE
3 Tetor, ora 19:00
Hollandë-Shqipëri

6 Tetor, ora 12:00
Poloni-Shqipëri

9 Tetor, ora 19:00
Shqipëri-Bjellorusi

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.