Shqipëria mund Gjeorgjinë, vendos talenti i PAOK-ut

0

Shqipëria U-19 ka fituar miqësoren e parë, nga dy të tilla, që ka programuar në Fier kundër Gjeorgjisë.

Në përballjen e sotme në “Loni Papuçiu” kuqezinjtë e vegjël fituan 1-0, me gol nga mesfushori i talentuar i PAOK-ut, Sadik Çela, i cili shënoi një gol të bukur me goditje dënimi.

Një ndeshje e mirë për skuadrën e drejtuar nga Erjon Bogdani, që ka në dispozicion një grup të talentuar, por që ka nevojë për kohë, pasi lojtarët nuk njihen mirë me lojën e njëri-tjetrit, ndaj janë organizuar edhe stazhe të tilla përgatitore dhe miqësore ndërkombëtare.

Më 1 shtator do të luhet sërish në Fier, kundër Gjeorgjisë (ora 17.00).

lista u19vs geo

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online