Shqipëri-Andorrë U21/ Dalin formacionet zyrtare për Shpresat, Alban Bushi tenton me Ernest Muçin dhe Armando Dobrën

Shqipëria U-21 do të luajë në ditën e sotme kundër Andorrës U-21. Kjo përballje nis në orën 19:00 dhe është e vlefshme për kualifikueset e Europianit. Më herët janë publikuar edhe formacionet zyrtare të dy Kombëtareve, teksa Alban Bushi ka hedhur gjithë arsenalin sulmues.

Mes këtyre futbollistëve dallohen Ernest Muçi dhe Tedi Cara, dy prodhimet kryeqytetase, njëri i Tiranës dhe tjetri i Partizanit. Gjithashtu ndryshe nga hera e fundit, tanimë është rikuperuar edhe Armando Dobra që pritet të bëjë diferencën. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online