Shpërblim për titull, Agolli edhe një vit në Azerbajxhan

Ansi Agolli, kapiteni i kombëtares shqiptare do të jetë edhe një vit më shumë në Azerbajxhan. Lojtari i kombëtares shqiptare ka zgjatur kontratën e tij për një vit. Ai do të jetë sërish në Champions dhe në kampionatin azerbajxhanas.

Agolli është një nga lojtarët më të mirë të skuadrës së Karabakut dhe lider në fushën e lojës e jashtë saj. Mbrojtësi i majtë ka luajtur 8 sezonet e fundit te klubi që po dominon totalisht në Azerbajxhan, duke fituar 5 kampionatet e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online