Shkupi u jep leksion shqiptarëve për biletat para finales me Ballkanin, Europa kushton sa një kafe dhe ujë

0

Shkupi do të përballet në shtëpi sa i përket ndeshjes së parë me Ballkanin. Europa është vetëm një hap larg, do të luhet në fazën e Play Off të Conference League. Nëse shumë ekipe shqiptare do të ecnin me idenë: “tani ose kurrë” sa i përket çmimit të biletave, kjo nuk ndodh me Shkupin.

Biletat kanë dalë në shitje prej disa ditësh dhe mjaftojnë vetëm dy mijë lekë të vjetra për të qënë në stadium, praktikisht me çmimin e ujit dhe të kafes. Një mënyrë fantastike kjo që i lë vendin mbushjes së stadiumit në fazën më të rëndësishme. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.