Sende në fushë, goditet edhe Kale në Laç

0

Laçi-Kukësi nuk është kurrë miqësore dhe kaq shumë tension sa mbart kjo sfidë, rrallë është parë vitet e fundit. Sot tifozët kanë hedhur shpesh sende në fushë dhe në fillim të pjsës së dytë është goditur në kokë Elton Kale. Një send fluturoi nga tribuna përballë dhe braziliani u godit në ballë, duke marrë ndihmë mjekësore për disa minuta, para se të vazhdonte lojën.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.