Seanca e fundit në Kukës, Milinkoviç ndjek moshat

 

Kukësi i ka dhënë fund përgatitjeve në “Zeqir Ymeri” në prag të ndeshjes me Laçin me një seancë të zhvilluar dje në orën 14:00. Para stërvitjes së ekipit të parë në fushë kishin zbritur moshat e Kukësit dhe tekniku Milinkoviç i ka ndjekur me këtë rast këta të fundit. Sinjale e marra nuk janë pozitive, pasi të rinjtë janë mundur thellë nga Tirana. Më pas lojtarët e skuadrës së parë kanë marrë udhëzimet e fundit nga stafi teknik. Përsa i përket formacionit, veç rokadës Zeqiri-Musolli nuk pritet të ketë të tjera ndryshime.

Formacioni i mundshëm

Kukësi (4-4-1-1)

Koliçi

Hallaçi  Shameti Alla  Imami

Guri  Kërkotiç  Musolli  Kale

Bakaj

Alijev

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online