Salernitana e Lotitos do Manajn!

0

Rej Manaj, futbollisti  në pronësi të Interit, i intereson shumë skuadrave mes Serisë A dhe Serisë B: në orët e fundit, sakaq, duhet regjistruar edhe interesimi i Salernitanës, që do të donte ta merrte në huazim. Kontaktet e para mes tyre, teksa edhe Benevento e ka ndjekur dhe ia ka kërkuar Interit, që do të kënaqej më shumë sikur sulmuesi nga Lushnja të luante në Serinë A për t’u provuar dhe rritur. Ai vjen nga një sezon i dështuar dhe zhgënjyes mes Peskarës së Odos dhe Pizës së Gatuzos, ku shënoi  vetëm 2 gola në 17 ndeshje. Edhe Real Oviedo pati interesim për të, ashtu sikurse edhe në Gjermani e kërkuan disa ekipe.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online