Rreziqet e shortit, nga Milani e Ajaksi, te përballja me Sadikun ose Kaçen

0

Tani duhet fat. Sot në 13.00 Skënderbeu mëson rivalin në play-off dhe shpresa e madhe është përballja me një rival të kalueshëm. Tani shumica e kundërshtarëve janë më të fortë, por emra si Bate apo Mitjeland nuk janë të pakalueshëm.

Nga ana tjetër, nëse duhet të bjerë një rival i madh, më mirë Milani, sesa rivalë tepër të vështirë, por që nuk vlejnë as në aspektin e përfitimeve financiare.

Natyrisht, diskutimi më sipër vlen edhe për Shkëndijën e Tetovës.

VAZOJA E FAVORITEVE

shorti

VAZOJA E JOFAVORITEVE

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online