Rrënqethëse/ Komentatori nuk dinte çfarë të thoshte kur shënoi Shaqiri: Ta puthi ballin o djalosh

0

Një koment emocionues dhe rrënqethës ka ardhur nga Mustafa Ademi në Maqedoninë e Veriut. Teksa ishte duke komentuar ndeshjen Serbi-Zvicër, Shaqiri shënoi golin e parë.

I mbërthyer nga emocionet, pasi përmendi emrin e lojtarit shqiptar, komentatori Ademi ra në heshtje. Më pas u shpreh: “Ta puthi ballin djalosh”. Një video emocionuese që nuk ia vlen të humbet. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.