Tifozi kroat urinon te flamuri i Serbisë pas Japonisë, skandalizohen mediat serbe

0

Pas “provokacija” me shqiptarët, në Serbi po hapin një çështje të re, tani lidhet me kroatët. Pas ndeshjes ndërmjet Kroacisë dhe Japonisë, para stadiumit, një tifoz i veshur me fanellën e Kroacisë u ka kërkuar miqve të tij që ta filmojnë teksa po urinonte pranë një topi të madh me flamurin e Serbisë të pikturuar në të.

Mediat në Serbi janë skandalizuar nga këto pamje që kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale. Ata shprehen se kroatët janë një komb i tillë dhe prej tyre priten gjëra të tilla. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.