Roma nuk ndalet, objektivi një lojtar i Seviljes!

0

Pasi ka mbyllur dy blerjet e fundit, Olsen dhe Malkom, Roma  vazhdon që të mos ndalet në merkato dhe shënjestra e drejtorit sportive Monçi tani është mesfushori i Seviljes, Steven N’Zonzi, francezi që në Spanjë e mori pikërisht drejtuesi.

Problemi për momentin është vlerësimi, duke parë se andaluzët duan 35 mln euro për kartonin e tij, që është edhe shifra e klauzolës.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.