Roma kërkon të blejë Mesin… në Twitter!

0

Profili i Romës në anglisht në Twitter është një spektakël më vete, sepse klubi verdhekuq ka një menaxhim të veçantë të faqes dhe gjithnjë dhuron perla humori.

Ditën e sotme Roma mori pjesë në një sondazh të kanalit britanik “Sky Sports”, duke habitur të gjithë në Twitter.

“Cilin lojtar do donit që klubi yt të blinte në merkaton e janarit dhe pse?”, ishte pyetja e Sky.

Roma u përgjigj menjëherë, mjaft qartë: MESSI, duke e shoqëruar me ikonën e një dhie, që në anglisht përkthehet G.O.A.T. (Greatest of all time, Më i madhi i të gjitha kohërave).

PËRGJIGJJA E BARCELONËS – Një ëndërr, pak humor dhe përgjigje pikante nga Barcelona, po në Twitter: “Nëse e di, e di“, duke iu referuar “Më të madhit të gjithë kohërave“.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.