Rikardo Kaka shijon pushimet, Karolina Dias nuk i ndahet

0

Disa vite më parë fituesi i Topit të Artë, Rikardo Kaka njoftoi divorcin nga bashkëshortja e tij Seliko. Çifti njihej që prej 17 vitesh dhe ndarja befasoi shumë vetë. Por, pak muaj pas divorcit gjërat u bënë të qarta.

Një bukuroshe braziliane e quajtur Karolina Diash i kishte rrëmbyer zemrën Kakas. Modelja 11 vite më e vogël cilësohet si në ndër femrat më tërheqëse në planet.

View this post on Instagram

sem respirar

A post shared by Carolina Dias (@icaroldias) on

View this post on Instagram

my ?? #nossojeito

A post shared by Carolina Dias (@icaroldias) on

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.