Rexhinaldo vjen me premtim: Rikthehem më i fortë

0

Kukësi pret me ankth të mësojë shkallën e dëmtimit të sulmuesit kryesor Rexhinaldo. Autori i tre golave në ndeshjen me Tiranën u grumbullua me skuadrën e Mozabikut, por pësoi një dëmtim që e detyroi që të mos ishte i pranishëm në fushën e blertë.

Sot, Rexhialdo ka marrë rrugën për Shqipëri dhe ka njoftuar vetë përmes një postimi në “Instagram” se ai pret që të rikuperohet sa më parë, duke premtuar se ai do të rikthehet akoma dhe më i fortë: “Rikthehem, uroj të shërohem sa më mirë dhe premtoj se do të jem akoma dhe më i fortë se më parë, Shihemi më vonë”, shprehet 28-vjeçari.

Rexhinaldo është një nga lojtarët më të rëndësishëm tek Kukësi, pasi në repartin sulmit ai është i vetmi që ka bindur deri në këto momente. Verilindorët urojnë që ta kenë gati lojtarin nga Mozambiku që për ndeshjen e së shtunës ndaj Teutës në “Niko Dovana”.

 

View this post on Instagram

 

De volta??, ir recuperar bem e prometo voltar ainda mais forte. Até breve. ???

A post shared by Reginaldofaite (@reginaldofaitemocambicano) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.