Renditja/ Parashikimi i Nevil Dedes sesi mbyllet Superiorja, Vllaznia e fundit nga pretendentet dhe Skënderbeu në “Play-Out”

0

Si do të përfundojë Superiorja? Në këtë sezon kemi një kampionat shumë të luftuar dhe janë 8 ekipe që luftojnë për objektivat e tyre duke hequr Kukësin dhe Apoloninë. Në emisionin “Skaner” që transmetohet në “MCN TV” po bëhet një prognozë sa i përket javëve të mbetura të Superiores.

Si do të mbyllet kampionati shqiptar? Sipas Nevil Dedes, Partizani do të dali kampion i Shqipërisë me 68 pikë. Ndërkohë Vllaznia do të jetë e fundit mes pretendenteve, madje duke u kaluar edhe nga Tirana. Sa i përket pjesës së mbijetesës është Skënderbeu që shkon në “Play-Out”. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.