“Reja do të na jap Asllanin”, Alban Bushi në konferencë për shtyp: Do të tentojmë vendin e dytë

Shqipëria U-21 do të ketë dy ndeshje kualifikuese për Europianin. Alban Bushi ka shpallur listën dhe ka dalë në konferencën për shtyp.

“Si rrallë herë më parë, kemi shumë lojtarë nga Supeiorja. Ne do t’i bëjmë ysmetin vendit të dytë. E mundëm Slloveninë kur ishte favorit.

Asllani na mungon, e ka marrë Reja. Na humbin cilësi në mesfushë. Po presim që Asllani të na kthehet pas ndeshjes me Spanjën. Problemi ynë i vetëm është përqendrimi, gabojmë vetëm në këtë pikë si gjithë ballkanasit”, tha Bushi. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online